- Поради

Підводна обсерваторія Червоного моря

Червоне море витягнуте в довжину внутрішнє море Індійського океану. Омиває воно берега кількох країн: Єгипту, Йорданії, Саудівської Аравії, Еритреї, Джибуті, Ємену та Ізраїлю. Теплі води цього моря забезпечують величезну різноманітніття видів рослин і тварин. І все це разом приваблює сюди численних любителів підводного плавання з різних країн світу. Однією їх найпопулярніших і найвідоміших визначних пам’яток Червоного моря вважається Підводна обсерваторія в Ізраїлі. І вона дійсно представляє величезний інтерес, хто хоч трохи цікавиться підводним світом Червоного моря.

red-sea-underwater-observatory-1

Досвідчені дайвери безапеляційно стверджують, що відвідати Підводну обсерваторію в ізраїльському місті Ейлат – це обов’язок кожного поважаючого себе спортсмена-підводника. Тут перед кожним відвідувачем відкривається вікно в світ Червоного моря, як в переносному, так і в буквальному сенсі.

Уже здалеку гості міста бачать побудований над поверхнею землі Морський парк з його прямокутною платформою. І вся конструкція немов ширяє над морським пляжем, наче НЛО. Все це побудовано прямо на морському березі і хід веде далі, в морські глибини. В середині споруди відвідувачі проходять вниз, на глибину близько 4 метрів під поверхнею води.

red-sea-underwater-observatory-2

Знайомство з різнобарвним підводним світом

Через великі і дуже товсті панорамні вікна з броньованого скла відкривається вид прямо на морські глибини. У цілковитій безпеці і абсолютно спокійно гості можуть спостерігати за мовчазним, але надзвичайно цікавим підводним життям Червоного моря. Перед вікнами Підвідної обсерваторії знаходиться коралова банка з незліченними і строкатими кораловими рибами.

Можна спостерігати через вікна і за гігантськими морськими черепахами, а іноді прямо перед очима глядачів пропливають навіть акули. Завдяки великим скляним вікнам, у відвідувачів виникає враження, що і самі вони знаходяться в морі, прямо в центрі подій.

red-sea-underwater-observatory-3

Інші пропозиції

Поряд з безпосередньою панорамою морських глибин, Підводна обсерваторія може запропонувати туристам багато іншого. Під час пізнавальної екскурсії відвідувачі дізнаються багато цікавих наукових фактів про море і його мешканців. І можна з повною впевненістю сказати, що багато, здавалося б, відомі речі, відкриваються тут в абсолютно новому світлі.

Також тут, поряд з відкритою територією, є акваріуми і басейни з рибою. Причому окремі басейни призначені для акул, для черепах і для скатів. Також в різних акваріумах можна побачити і різні види коралів.

Відвідування Підвідної обсерваторії в Ейлаті, безсумнівно, може стати однією з найцікавіших подій під час відпустки в Ізраїлі. І задоволення, в рівній мірі, отримують тут і діти, і дорослі.