Киев Доха
- Новини

Відкрийте для себе Катар з Qatar Airways

Киев Доха

Якщо ви шукаєте, куди б податися, щоб незабутньо відпочити, ми підготували для вас привабливу пропозицію. На Аравійському півострові розташована держава Катар. Як східні солодощі, вона незвичайна, що її обов’язково потрібно спробувати!

Чому Катар?

З 28 серпня 2017 року ви зможете літати з Київа в Доху з Qatar Airways, яка очолила рейтинг найкращих авіакомпаній світу. Подорож на крилах Airbus A320 стане особливою завдяки прекрасному сервісу та індивідуальній системі розваг для кожного пасажира. П’ять з половиною годин шляху без пересадок промайнуть швидко — і ви опинитеся в столиці Катару Досі! А раніше потрібно було летіти понад 13 годин, ще й з пересадками. Близько п’яти годин витрачається і на переліт в Дубай, але, якщо порівнювати ці два курорти, то ціни в Катарі на порядок нижчі.

Влада Катару докладає всіх зусиль, щоб привабити туристів у країну. Тому з 9 серпня поточного року візовий режим з Катаром спрощено для 80 країн, для України включно. Тож, збираючись відвідати цю країну, ви не повинні завчасно робити візу, адже отримаєте її після прибуття. Максимальний термін перебування на території держави — до 30 днів.

У Катарі на вас очікує воістину прекрасний відпочинок. Підкорять м’які східні ночі, чудові піщані пляжі, що омиваються теплими водами Перської затоки. Також до ваших послуг буде безліч суперкомфортабельних готелів з вишколеним персоналом. Спраглі до розваг можуть відвідати незвичайні екскурсії до шейхів і бедуїнів або подивитися на верблюжі перегони. Крім того, вас запросять на сафарі та дайвінг — нудьгувати точно не доведеться!

аероопрт ХамадА ще в аеропорт Хамад, де базується Qatar Airways, злітаються літаки близько тридцяти європейських і азіатських авіакомпаній та з Близького Сходу. Тобто з Дохи ви можете податися, куди душа забажає:

  • в Нову Зеландію та Австралію,
  • Еквадор і США,
  • країни Африки,
  • Малайзію,
  • Японію,
  • країни Азії, зокрема Таїланд, Індію, Корею і Китай,
  • Філіппіни і Мальдіви.

У 2016 році аеропорту Хамад було присвоєне престижне звання кращого у світі. Тут мандрівники знайдуть все, про що тільки можна мріяти: безліч магазинів і кафетеріїв, дитячі кімнати і «тихі» зони відпочинку, тренажерний зал, басейн, кабіни гідротерапії. Таким чином, за необхідності пересадки час очікування пролетить непомітно і захоплююче.