лоукост Ernest Airlines
- Новини

Новий рейс Львів – Мілан з лоукостом Ernest Airlines

лоукост Ernest Airlines

Хочете спробувати справжню піцу в Італії? Влаштуйте для себе розкішний вікенд, відвідавши Мілан. Вирушити в дорогу можна вже з вересня 2017 року, коли Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького запустить рейс без пересадок зі Львова до Мілана. Перельоти здійснюватимуться по п’ятницях і неділях, що дуже зручно в першу чергу для мандрівників, які планують туристичну поїздку.

Погодьтеся, що це звучить неймовірно спокусливо: знайомство з містом, яке здатне запаморочити голову своїми просторами, ароматом кави та шоколаду, шелестом платанів на світлих вулицях.

Цінителів прекрасного чекає зустріч з найвідомішим у світі оперним театром Ла Скала. Понад триста років тут звучать проникливі голоси найвідоміших артистів, почути які приходять всі, хто мріє отримати насолоду від неперевершеної акустики, таїнства оперного дійства, а також оздоблення зали і сцени, атмосфери свята, яку створює вишукана публіка.

Ще одна будівля, обов’язкова для перегляду, — собор Дуомо. Готичні шпилі будови, що займає за розмірами друге місце серед усіх соборів світу, видно з багатьох точок Мілана. Архітектурний шедевр приваблює туристів витонченою строгістю ліній, красою безлічі статуй, величчю і багатовіковою історією, яка прикрасила Дуомо ореолом таємничих легенд.

Але, якщо говорити про місто в цілому, то в Мілані зустрічаються стара і нова Італія, тут можна захоплюватися старовинними палацами і соборами, при цьому не менш прекрасні нові будівлі, що ваблять сучасним стилем, безліччю розважальних закладів. На довершення і для повного захоплення модників і модниць — можливість зробити шопінг в ультрасучасних магазинах і накупити одягу, взуття та аксесуарів від відомих брендів.

Крила для повітряної подорожі вам надасть нова лоукост-компанія Ernest Airlines зі штаб-квартирою в Мілані. Авіаперевізник почав роботу на ринках Італії та Албанії в квітні поточного року. Партнером Ernest Airlines є італійська чартерна авіакомпанія Mistral Air, що входить до складу групи Poste Italiane.

Наступним кроком розвитку співробітництва Ernest Airlines з аеропортом «Львів» стане старт прямих рейсів в Неаполь і Венецію у грудні. А початок літнього сезону 2018 року подарує польоти в мальовничу Парму, місто безсмертної любові Верону, а також на самобутній острів Сардинію.