авиакомпания Joon
- Новини

JOON — авіакомпанія для молодого покоління від Air France

авиакомпания Joon

25 вересня 2017 року Air France презентувала відкриття дочірньої авіакомпанії JOON. Главою нового перевізника стане Жан-Мішель Матьє, який раніше обіймав різні посади в Air France-KLM.

Принципова відмінність JOON у тому, що її сервіс буде повністю націлений на молоде покоління або «мілленіалів», людей віком від 18-и до 35-и років. Завойовувати аудиторію планується застосуванням новітніх технологій, прив’язкою до соціальних мереж, співпрацею з такими популярними сервісами, як Airbnb і ще багато чим.

Рейси JOON

З 1 грудня стартують рейси середньої дальності з аеропорту Шарль-де-Голль в Барселону, Лісабон, Порту та Берлін. Також з грудня всі перельоти Air France, що вилітають з Парижа за цими ж напрямками, будуть замінені рейсами JOON.

Запуск далекомагістральних рейсів заплановано на літо 2018 року за напрямками: Сейшельські острови та бразильська Форталеза.

Чи буде JOON лоукост-перевізником?

Ні, JOON це не лоукостер у звичному розумінні. Вона буде надавати оригінальні продукти та сервіси, які відповідатимуть вимогам Air France. Але при цьому буде низькотарифною авіакомпанією, що дасть їй конкурентні переваги.

Флот авіакомпанії

Зараз JOON буде здійснювати роботу на базі «старшого брата» Air France. До 2020 року планується розширити флот перевізника до 28 лайнерів (18 бортів з ряду Airbus A320/A321 і 10 бортів Airbus A340/A350).

Детальніше з рейтингами авіакомпаній можна ознайомитися за посиланням: https://avia.tickets.ua/uk/rating