- Поради

Ізраїль – прадавня країна, овіяна міфами і легендами

Ізраїль – країна контрастів, овіяна міфами і легендами, ось уже багато років є улюбленим місцем для туристів, охочих на власні очі побачити легендарні землі Мойсея і Христа. Десятки кілометрів прекрасних пляжів, розкішні готелі, сучасні курорти, наповнені численними розвагами, старовинні бухти, неприступні форти, античні і середньовічні міста, мальовнича природа і запаморочливі пейзажі – всі ці багатства належать Ізраїлю, державі, де час не підкоряється звичайним законам світобудови, а минуле , сьогодення і майбутнє сплітаються в єдине ціле.

Почати знайомство з країною варто з Тель-Авіва (Тель-Авів-Яффо). Це процвітаюче і галасливе місто, де високі хмарочоси яскраво контрастують зі старовинними кварталами. Місцеве повітря тут наповнений оптимізмом і живою енергією. Енергетика цих місць настільки потужна, що навряд чи коли-небудь вона вичерпається. Основними пам’ятками міста можна назвати золотисті пляжі Середземномор’я і бездоганні готелі, які обов’язково сподобаються всім відпочиваючим, а прогулюючись вузькими вуличками Яффо, ми немов на мить переносимося в біблійні часи, милуючись древніми храмами, монастирями і мечетями.

Ізраїль

Далі наша подорож переноситься в Хайфу – світське місто, наскрізь просякнуте духом релігійності. Чисте гірське повітря, численні парки, барвисті панорами і, зрозуміло, тераси садів Бахаї, що спускаються зеленим каскадом з гірської вершини до самих берегів Середземномор’я. Їх називають справжнім дивом світла, уособленням краси і гармонії. Загальну картину доповнює величний Бахайский храм, блискучий купол якого ясно видно з будь-якого місця в місті. Не менш цікавими для допитливих мандрівників стануть знайомства з монастирем Ордена кармелітів, печерою Іллі-Пророка і десятками музеїв, розкиданих по всьому місту. Воістину чудове місце, куди хочеться повертатися знову і знову.

І, звичайно, варто обов’язково відвідати Єрусалим – святе місце, яке належало Стародавньому Ізраїлю. Єрусалим – це унікальне місто, в якому мирно співіснують святі місця трьох великих релігій. Для іудеїв знаковою пам’яткою міста є відома Стіна Плачу, а також безліч синагог. Мусульмани приїжджають сюди, щоб побачити велику мечеть Купол Скелі, що вражає своєю дивовижною архітектурою.

Голгофа – це велична будівля, де був розіпнутий Ісус і зараз знаходиться Гроб Господень. Мільйони людей відвідують Єрусалим, щоб відчути енергетику і силу місць, де зароджувалася релігія.