Афіни – подорож в легендарні часи

Історія Афін налічує більше 5000 років. Назва цього легендарного міста з’являється на сторінках практично всіх історичних підручників. Сучасна література, мистецтво і філософія виглядала б зовсім по-іншому без вихідців з Афін.

17088729869_c224871dd6_k_result

Сьогоднішні Афіни – це дуже приємне місто, де сучасність змішалася з духом історії. Іноді здається, що все навколишнє нереально.

Подорож в грецьку столицю дозволяє поєднати знайомство з історією легендарного міста, цікаві екскурсії по околицях і чудовий пляжний відпочинок.

Історія афінського Акрополя налічує більше 2500 років. Важко уявити, що на цьому невеликому пагорбі розташовувався величний місто. Тут колись охороняли околиці величезні Парфенон, храм Ніки, Пропілейон і Ерехтіон. Величні збереглися колони видно з будь-якої точки Афін. Знаменитий свято розваг Афінський фестиваль проводиться в театрі Діоніса, що на південному схилі Акрополя.

athens-714494_1280_result

Біля підніжжя Акрополя знаходиться старий район Плаке, де дуже приємно прогулятися по вулицях, покритим бруківкою і оточеним старовинними будинками. Унікальну атмосферу цього місця створюють затишні ресторанчики, численні шарманщики і вуличні музиканти.
Цікаво буде побачити руїни храму Афіни, храм Посейдона, ліхтар Діогена, арку Адріана, Лівакітос і Керамікос.

У будівлі колишнього Королівського Палацу на Площі Конституції сьогодні розташовуються грецький Парламент і пам’ятник Невідомому Солдату. Якщо у Вас є бажання витратити кругленьку суму на обновки, вирушайте в фешенебельний район Коллонакі. Киплячим котлом нічного життя в місті вважається район Монастираки. Тут любителі запального відпочинку знайдуть бари, нічні клуби, грецькі дискотеки-бузуки і затишні ресторанчики з живою музикою.

acropolis-12044_1280_result

Дні, проведені в Афінах, надовго залишаться в пам’яті туриста, як час веселощів і пізнання справжньої історії.


admin